Vörös riasztást adtak ki a turistaparadicsomban
A legmagasabb, négyes szintű, "vörös" riasztást adta ki hétfőn hajnalban az indonéz katasztrófavédelmi hatóság a Bali szigetén lévő Agung vulkán hét végén kezdődött kitörése miatt, és azonnali távozásra szólította fel a vulkán 8-10 kilométeres körzetében élőket - írja az MTI alapján az Index.




