Lázár: jön a nemzeti közműszolgáltató
A cég már 2015-től piaci körülmények között áramot, gázt és távhőt fog szolgáltatni
Lázár: jön a nemzeti közműszolgáltató
A cég már 2015-től piaci körülmények között áramot, gázt és távhőt fog szolgáltatni
Tényleg hozzányúlnak a reklámadóhoz!
A kormány a választás után sem tervez mást, mint eddig: a kormány arra készül, hogy végrehajtja a bankok elszámoltatását, még akkor is, ha ez a Bankszövetségnek nem tetszik - közölte a kormányszóvivő.
Gázáremelés jön Magyarországon?!
Rezsicsökkentés helyett gázáremelés jöhet október 1-jétől - igaz, csak kismértékű, és a kompenzációja sem kizárt.
Jól járhatnak a panellakók - itt az új javaslat
A panelházakban lakók rezsiköltségének tényleges csökkentéséért megfogalmazott javaslatait adta át a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkárának Kothencz János, a Fidesz-KDNP és a L.É.T. Egyesület szegedi polgármesterjelöltje, valamint B. Nagy László (Fidesz-KDNP) szegedi országgyűlési képviselő - közölte a két politikus az MTI-vel közleményben.
Bejelentésre készül a kormány gázügyben (frissített)
Új földgáz-nagykereskedő céget alapított az állami tulajdonú Magyar Fejlesztési Bank Zrt.