Adót emelt a kormány a rezsicsökkentés miatt - mutatjuk az eredményt
Tízmilliárdokkal csökkentette a rezsiharc az állam bányajáradék-bevételeit, amire a nemzetközi olajárak lejtmenete is rátett egy lapáttal. Ezt a folyamatot a bányajáradék mértékének emelése sem tudta megfordítani.




