Csak kamu volt a rezsicsökkentés?
Az Orbán-kormány évente többet juttat - trükkösen - az adófizetők pénzéből a víziközműveknek, mint amennyit a polgárok a rezsicsökkentésen megtakarítanak - számolt a ki a Népszava.
Csak kamu volt a rezsicsökkentés?
Az Orbán-kormány évente többet juttat - trükkösen - az adófizetők pénzéből a víziközműveknek, mint amennyit a polgárok a rezsicsökkentésen megtakarítanak - számolt a ki a Népszava.
Óriási a baj - mindennapos a vízhiány jön Magyarországon?
Nem csupán a vízhálózat elöregedése jelent óriási kockázatot a vízellátásban, hanem a gépészeti rendszerek elavultsága és a szakemberhiány is. Elképesztő összeg kellene a felújításokra.
Luxusprofit jut az Orbán-kormány zsebébe a villany- és gázszámlákról
A Magyar állam jelentősen emelte azt az osztalékot, amelyre energiaszolgáltató cégek tulajdonosaként tesz szert. A piac külföldi szereplőinek többsége tartózkodott ettől.
Vészjelzés jött a kormánytól: óriási gond van a rezsicsökkentés miatt
Az NFM alá tartozó Kiemelt Közszolgáltatások Főosztálya drámai hangú jelentést készített a vízközmű ágazat helyzetéről. A szöveget a nagyobb önkormányzatoknak is megküldték, egy példányt a 444.hu is megszerzett.
Gázzal fűt? Mégsem lesz ingyenes a kéményseprés
Módosítaná a kéményseprésről szóló rendeletet a kormány: az eddigi ingyenes szolgáltatás akár tízezrekbe is kerülhet, ha a gázszerelőkhöz kerülne a kondenzációs kazánok elvezetésének ellenőrzése - írja csütörtöki számában a Magyar Nemzet.