Drágább a rezsi, mint négy éve - brutális gázárcsökkenést követelnek
Törvényjavaslatot nyújtott be az MSZP, azt szeretnék, hogy a kormány csökkentse a lakosság rezsiköltségeit októbertől. Szerintük 32 százalékkal lehetne csökkenteni a földgáz árát az átlagfogyasztás mértékéig, 10-10 százalékkal pedig az áram- és távhő árát - írja az Index.hu.




