Giorgia Meloni lekapcsolja a villanyt, takarékoskodik az olasz kormányfői palota
Az olasz intézmények épületei, a műemlékek és vállalatok is csatlakoznak az országos energiatakarékossági nap kezdeményezéseihez, amelynek keretében lekapcsolják a kivilágítást este hét órától csütörtökön.




