Csányi Sándor ismét eladott
Az OTP Bank Rt. bejelentette, hogy Csányi Sándor elnök-vezérigazgató OTP-részvényállománya 20 ezer darabbal csökkent. A bejelentésből nem derült ki sem a részvények eredete, sem az értékesítés módja, de valószínű, hogy a tranzakció összefügg az OTP vezetői opciós programjával, amelynek keretében a menedzsment a piaci ár feléért vásárolhat részvényeket mindaddig, ameddig fennmarad a kivételes ütemű eredménygyarapodás.
