Nagy veszteségek a Boeingnél
A Boeing a tavalyi utolsó negyedév után az idei első negyedévet is veszteséggel zárta, a cég tovább csökkenti kereskedelmi géptípusainak gyártási rátáját - írja az MTI.
Nagy veszteségek a Boeingnél
A Boeing a tavalyi utolsó negyedév után az idei első negyedévet is veszteséggel zárta, a cég tovább csökkenti kereskedelmi géptípusainak gyártási rátáját - írja az MTI.
Óvatosan kel szárnyra a Boeing
Kedden újraindul a termelés a Boeing üzemeiben. Egyelőre 27 ezer munkás kezd dolgozni, de ezrek mehetnek korai nyugdíjba.
Meghiúsult egy nagy összeolvadás
Nem jön létre az amerikai Boeing és a brazil Embraer kereskedelmi repülőgépek gyártására szakosodott részlegéből a korábban bejelentett vegyesvállalat, mert az amerikai fél egyoldalúan felmondta az előszerződést. A brazilok szerint a Boeing soha nem is akarta igazán az üzletet megkötni.
Jó negyedévet zárt a Pentagon első számú fegyverszállítója
A Lockheed Martin Corp., a Pentagon első számú fegyverszállítója a vártnál nagyobb profitra tett szert az első negyedévben, egyebek között F-35-ös harci repülőgépei (képünkön) iránti kereslet növekedésének kösszönhetően - írja az MTI.
Így lesz teherszállító repülő az utasszállítókból
Miután a légiutas-forgalom a koronavírus miatt a töredékére esett vissza, a légitársaságoknak is lépniük kellett, hogy veszteségeiket mérsékeljék. Az egyik kézenfekvő megoldás a teherszállítás - írja összefoglalójában a G7.