Maszkmizéria: a szigor agresszívvá teszi az utasokat
A légi közlekedés ugyan újraindult, de ez már nem olyan élmény, mint a koronavírus-járvány előtt volt, hiszen szigorú biztonsági előírásokat kell betartani, ami kényelmetlenséggel jár. Félő, hogy egyre több lesz az incidens, mert az utasok nem tudnak, vagy nem akarnak alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez. Július végén két magyart fejenként ezer euróra büntettek, mert egy Budapestről Münchenbe tartó járaton nem voltak hajlandóak maszkot viselni.




