Ittas vasutas miatt állt le a közlekedés a gödi vonalon
A gödi vonalon leállt hétfőn a vasúti közlekedés, miután egy forgalmi szolgálattevőt súlyos ittasság miatt a rendőrség előállított. A MÁV vezérigazgatója szerint zéró tolerancia érvényesül az ilyen esetekkel szemben, a vasutast azonnali hatállyal felfüggesztették.




