BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

recesszió

07.
14.
22:14

Az ország a recesszió felé halad, válságtanács összehívását kéri a Jobbik

Nemzeti válságtanács összehívására kéri az államfőt a Jobbik elnöke, hogy megoldást keressenek "erre a nagyon-nagyon súlyos válságra, amivel láthatóan a magyar kormány nem tud és nem is akar mit kezdeni". A kormányzatban semmiféle együttműködésre nincs hajlandóság, még a jelenlegi válsághelyzetben sem - mondta Gyöngyösi Márton pártelnök.

Szerző(k):
Domokos Erika