Nagy Márton: Fellebbezünk!
Nem áll kötélnek a nemzetgazdasági tárca, szerinte az adókat mindenekinek be kell fizetnie, így a fővárosnak a szolidaritási hozzájárulást is. Nagy Márton bejelentette, fellebeznek a Fővárosi Törvényszék nem jogerős határozatával szemben, amelyben most a fővárosnak kedvező döntést hoztak.




