Észak-Korea a rakétatesztekkel fenyegető üzenetet küldött Washingtonnak
A keddi két rakétakísérlet figyelmeztetés volt az Egyesült Államoknak és Dél-Koreának, hogy hagyjanak fel közös hadgyakorlataikkal a Koreai-félszigeten és térségében - mondta Kim Dzsong Un észak-koreai vezető, a rezsim médiája szerint, amit az MTI szemlézett.




