BUX 137850.55 -1,18 %
OTP 44350 -1,27 %
header

praxis

12.
08.
11:23

Ez mindenkinek fájni fog: rendkívüli küldöttgyűlést hívnak össze az orvosok

Mivel a kormány nem vette figyelembe a Magyar Orvosi Kamara (MOK) javaslatait, észrevételeit az új egészségügyi törvénnyel kapcsolatban, ezért jövő év elején egy rendkívüli küldöttgyűlést hívnak össze, mondta a Napi.hu-nak Nagy Ákos, a kamara alelnöke. A MOK a napokban egy emailes felmérésben megkérdezte az orvosok véleményét, eszerint a gyógyítók közül több mint 4500-an a felmondásukat is hajlandóak lennének letétbe helyezni.

Szerző(k):
Koncsek Rita