Valami nagy dolog készül Európában
Eddig is olcsók voltak az európai részvények, de most már igazán nagyon olcsókká váltak és érdemes lehet beszállni ezekbe, ha már az amerikai rallyról lemaradtunk - derül ki a Bloomberg összefoglalójából. Valóban ráférne az európai tőzsdékre egy masszív emelkedés.




