BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

policy_agenda

01.
28.
11:03

Milliárdokat húzott ki a kormány a betegek zsebéből - ez lett a nagy reformból

A visegrádi országok között Magyarország egyedülálló mértékben csökkentette a gyógyszerkasszát 2010 óta, s ugyancsak nálunk nőttek a legjobban, 20 százalék felett a lakosság gyógyszerrel kapcsolatos terhei - olvasható a Policy Agenda legújabb elemzésében, amelyben az egészségügy küszöbönálló átalakítása kapcsán vizsgálták a 2010 óta végrehajtott reformok eredményeit.

Szerző(k):
Economx