Februárra már beütött a hiány a költségvetésben
Az eddig meghozott intézkedések és a járványügyi kiadások következtében a központi alrendszer 539,7 milliárd forintos hiánnyal zárt a hónap végén a Pénzügyminisztérium közleménye szerint. Járványügyre, válságkezelésre megy a pénz.




