BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

Pénzügyminisztérium

10.
21.
11:29

Nőttek az állami bevételek, a kiadások pedig csökkentek

Szeptemberben 181 milliárd forint többlettel zárt az államháztartás önkormányzatok nélkül számolt központi alrendszere az egy évvel korábbi 391,3 milliárd forint deficittel szemben. A bevételek 22 százalékkal meghaladták, a kiadások 12 százalékkal elmaradtak a tavaly szeptemberitől - derül ki a Pénzügyminisztérium pénteken közzétett részletes tájékoztatójából.

Szerző(k):
Szász Péter