Aranyérmet nyert az olimpián Liu Shaoang Magyarországnak
Liu Shaoang megnyerte vasárnap a férfi rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyét a pekingi téli olimpián, ezzel ő lett Magyarország első egyéni aranyérmese a téli játékokon - adta hírül az MTI.




