Nincs megállapodás a pedagógusok és a szaktárca között
Konzultáció zajlott, megállapodás nem született a pedagógusok sztrájkbizottsága és a szaktárca tárgyalásán - mondta a Pedagógusok Szakszervezetének (PSZ) elnöke. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) parlamenti államtitkára ismét meghívta a feleket a köznevelési kerekasztalra, s mint mondta, nyitottak az egyeztetésre.




