Az iskolákban lehetnek a gócpontok, ha még a boltokat is jobban védik
Miközben az üzletekben négyzetméter alapú korlátozások jönnek, egy osztályteremben 25-35 diák van együtt - így kritizálja a Pedagógusok Szakszervezete, hogy az oltási program haladásával a kormány két héten belül újranyitja az iskolákat. A tanárok védettsége még ki sem alakulhat a koronavírus ellen, de már kezdődhet újra a tanítás, ahol a diákok is zsúfolva vannak, miközben a boltokban van létszámkorlát. Az EMMI szerint nincs veszély.




