A gyógyszerészek is középtávú megállapodást akarnak a kormánnyal
A tervezett kormányzati intézkedésekkel mintegy 10 milliárd forinttal csökkenthető az a 20-25 milliárd forintos összeg, amit az Egészségügyi Minisztérium (EüM) a gyógyszerkassza idei pótlására szánna. A költségek lefaragását leginkább a gyógyszerészek sínylik meg. A patikusok a gyógyszergyártókkal kötött szerződéshez hasonló középtávú megállapodást sürgetnek az egészségügyi vezetéssel.
