A Jobbiknak már csak pár százezer forintja maradt - mi lesz így?
Összesen 604 ezer forintja maradt a Jobbiknak. Ráadásul januárig nem kapnak egyetlen fillér állami támogatást sem az Állami Számvevőszék és a NAV bírsága miatt. A pártelnök szerint nem fognak csődbe menni - olvasható a hvg.hu összefoglalójában.



