Meglepő adatok jöttek az ingyenes parkolásról
Bár a kormány - indoklása szerint - azért tette ingyenessé a parkolást országosan a veszélyhelyzet ideje alatt, hogy az embereknek ne kelljen tömegközlekedniük, ez az intézkedés a magyarok kevesebb mint 10 százalékánál ért célt - derül ki a Napi.hu számára a Pulzus Kutató által készített friss közvélemény-kutatásból.




