10.
03.
18:54
Már megint a görögök - veszteségek Európában
Veszteséggel zártak a vezető nyugat-európai börzék, miután a görög kormány közölte, nem tudja tartani a korábban kitűzött deficitcélját.
Szerző(k):
Economx
