Jó féléve volt a PannErgynek
A PannErgy csoport konszolidált árbevétele, valamint adózás előtti és nettó eredménye is nőtt az első fél évben a tavalyi azonos időszak mutatóihoz képest - derül ki a társaság jelentéséből, amelyet pénteken tettek közzé a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján az MTI szerint.


