Paksi problémák: kijavították a hibát
A Paksi Atomerőműben feltárták és kijavították azt a hétfőn reggel történt hibát, amely miatt csökkent a reaktor teljesítménye - tájékoztatta az MTI-t Kovács Antalt, az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. kommunikációs igazgatóját.


