BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

paksi_atomerőmű

02.
08.
16:24

Másodfokon is kétvállra fektette a kormányt és a Roszatomot Jávor Benedek

Jogom van informálni a magyar lakosságot arról, milyen gyalázatosan rossz szerződést kötött a kormány a Roszatommal 2014 végén - üzente Brüsszelből Jávor Benedek, aki a Paks II. szerződések nyilvánosságra hozatala érdekében 2015 óta perel. Mivel nincs nemzetbiztonsági kockázat, ki kell adni a paksi bővítésről szóló szerződést - mondta ki most a másodfokú bíróság.

Szerző(k):
Szabó István M.