Paks II: fontos dokumentumot tettek közzé
A Paks II. Zrt. közzétette honlapján a paksi atomerőmű kapacitásfenntartó beruházására vonatkozó fővállalkozói szerződést - írta a Magyar Nemzet online kiadása csütörtökön.
Paks II: fontos dokumentumot tettek közzé
A Paks II. Zrt. közzétette honlapján a paksi atomerőmű kapacitásfenntartó beruházására vonatkozó fővállalkozói szerződést - írta a Magyar Nemzet online kiadása csütörtökön.
Pakson négymilliárdért építik ki az edr-t
A kormányzati hírközlési szolgáltató, a Pro-M Zrt. építi ki a paksi atomerőműben az egységes digitális rádiórendszert (edr), nettó 3 milliárd 932 millió forintért. A becsült ellenérték nettó 3 milliárd 646 millió forint volt.
Megint zűr volt Pakson
Műszaki hiba miatt ismét vissza kellett terhelni a hármas blokkot a paksi atomerőműben. Most egy gőzfejlesztő szintszabályozó szelep romlott el.
Fél Magyarországnyi napelemet kapcsolnak be havonta Ausztráliában
Ami nálunk napelemes boom, az a világ másik féltekén csupán a egy-kéthavi növekedési penzum. A korábban megszokott energetikai logikát azért Ausztráliában is felborítja az eszementnek tűnő tempó.
Paksi atomerőmű: egymást érő hibák miatt jelentősen csökkent a termelés
A hosszabb ideig tartó karbantartás vált a paksi atomerőmű jelképévé, ami az éves termelésre is hatással volt - írta meg a Népszava.