A kormány nagyon hisz Paks 2-ben
Bár perelik és az elmúlt időszakban kiderült, hogy süllyed a már meglévő létesítmény, a kormánynak fontos a beruházás.
A kormány nagyon hisz Paks 2-ben
Bár perelik és az elmúlt időszakban kiderült, hogy süllyed a már meglévő létesítmény, a kormánynak fontos a beruházás.
Szijjártó megszólalt Paks-ügyben
Ausztria tiltakozása ellenére a korábban meghatározott ütemterv szerint, februárban megkezdődik a paksi atomerőmű két új blokkjának építése - idézi az MTI a magyar külgazdasági és külügyminiszter, Szijjártó Péter a TASZSZ orosz hírügynökségnek adott nyilatkozatát.
Újabb leállás Pakson
Az atomerőmű egyes blokkját félig leállítják - írja honlapján az MVM Paks.
Leállt az egyik paksi blokk
Egy 400 kilovoltos elektromos elosztó alállomáson történt műszaki meghibásodás miatt hétfőn reggel az automatikus védelmi rendszer leállította a Paksi Atomerőmű 3. blokkját - írja az MTI.
A magyarok kiszerettek Paks 2-ből?
Négy évvel a Paks 2 megépítéséről szóló magyar–orosz államközi szerződés aláírása után a magyar lakosság nagy többsége, 61 százaléka továbbra is ellenzi az atomerőmű-bővítési projektet – derül ki a Greenpeace Magyarország Paks II-vel kapcsolatos országos, reprezentatív közvélemény-kutatásából.