Leállították az egyik blokkot Pakson
Karbantartás miatt leállították a paksi atomerőmű egyik blokkját - adta hírül az MVM Paksi Atomerőmű Zrt.
Leállították az egyik blokkot Pakson
Karbantartás miatt leállították a paksi atomerőmű egyik blokkját - adta hírül az MVM Paksi Atomerőmű Zrt.
Leállt a Paksi Atomerőmű egyik blokkja
Május 18-án 0.00 órakor az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. 2. blokkját leállította az üzemeltető személyzet és megkezdődik a blokk tervezett főjavítása - adta hírül az atomeromu.hu portál.
Kasszíroztak az oroszok: köszönik a magyar pénzt
Megerősítették azt a sajtóhírt, miszerint a magyar kormány egy fél focistadionnyi összeget fizetett ki a paksi bővítést végző orosz fővállalkozónak.
Orbán Viktor a Roszatom vezérével találkozott
Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap a Karmelita kolostorban fogadta Alekszej Lihacsovot, a Roszatom orosz atomenergetikai konszern vezérigazgatóját - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
Százmilliókért kellett speciális eszközt venni Paksra
Szlovák cég szállíthatja a Paksi Atomerőműnek a csődugózó manipulátort, nettó 1 millió 312 ezer euróért, mintegy 320 millió forintért.