Paks II: Hamarosan nagyszámú kérelemmel kell foglalkoznia az atomenergia hivatalnak
Jól lehet, a munkák megkezdéséhez szükséges létesítési engedélyt a Paks II. beruházás nem tudta még megszerezni, az új vezetésű Országos Atomenergia Hivatalban már az újabb engedélyezési rohamra készülnek. Erről is beszélt a Világgazdaságnak a minisztériumi helyettes államtitkári székét főigazgatóira cserélő Kádár Andra.



