Mínuszba fordult Budapest
Dél körül a nyereséges délelőtt veszteségbe fordult.
Mínuszba fordult Budapest
Dél körül a nyereséges délelőtt veszteségbe fordult.
Jól indított Budapest
Emelkedéssel indította a hét első napját a Budapesti Értéktőzsde, 10 óra után pár perccel 0,3 százalékos emelkedést követően 17 905 ponton állt a BUX alacsony forgalomban.
Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 0,3 százalékos veszteségben, azaz 17 943 pontnál járt a nyitást követő órában.
Devizahitelek: az OTP perre megy
Az OTP csoport és tagjai - az OTP Bank, az OTP Jelzálogbank, a Merkantil Bank és az OTP Lakástakarék - élni fog a devizahiteles törvény adta perlési joggal a hitelszerződéseik tisztességtelenségének vélelme ellen, és mérlegeli, hogy a törvénnyel kapcsolatban az Alkotmánybírósághoz fordul - közölte a csoport.
Vallott a Raiffeisen is - Ennyire fájhat a devizahiteles-mentés
A Raiffeisen Bank Zrt. vesztesége 120-160 millió euró (36,87-49,16 milliárd forint) lehet a fogyasztói kölcsönszerződésekre vonatkozó jogegységi határozattal kapcsolatos egyes kérdések rendezéséről szóló törvény következtében - közölte a Raiffeisen Bank az MTI érdeklődésére szerdán. Hozzátették: a bank megteszi a lehetséges lépéseket az egyoldalú szerződésmódosítások nyomán esetleg induló perekkel kapcsolatban.