Lépett az OTP: kemény válasz az ingyenes készpénzre
Lépett az OTP, feltehetőleg az ingyenes készpénzfelvétel miatt törölte több számlacsomag esetében is a készpénzfelvételhez kapcsolódó akcióit. Véleményünk szerint a Magyar Nemzeti bank még bele sem köthet a változásba, hiszen nem díjemelésről van szó, csupán egy akció eltörléséről.




