Csak pillanatokig tartott a derű Budapesten
Mínuszos nyitás után rövid időre a pozitív tartományba emelkedett a BUX-index, majd ismét lefelé indult.
Csak pillanatokig tartott a derű Budapesten
Mínuszos nyitás után rövid időre a pozitív tartományba emelkedett a BUX-index, majd ismét lefelé indult.
Folytatódik az esés a pesti tőzsdén
A reggeli gyenge nyitást követő átmeneti feltámadás után ismét a negatív tartományba fordult a BUX.
A Mol vezette az emelkedést
Fél százalékot meghaladó pluszban zárt a BUX, a vezető papírok között a Mol szerepelt a legjobban.
OTP-részvényt adott el a vezérhelyettes
Wolf László, az OTP Bank vezérigazgató-helyettese 2012. december 21-én az OTP Bank Nyrt., mint befektetési szolgáltató igénybevételével 4 080,-forint/darab átlagáron 12 000 darab OTP-törzsrészvényt értékesített - közölte a bank a BÉT honlapján.
Mínuszokkal indult a nap Budapesten
A csütörtöki enyhe emelkedést követően a negatív tartományban állt a BUX pénteken reggel.