Putyin benyújtotta a számlát: tessék fizetni!
Oroszország arra kéri a legalább részben állami tulajdonban lévő vállalatokat, nyereségük legalább felét fizessék ki osztalékként. A Putyin által támogatott rendelet a költségvetés lyukainak betömését célozhatja.




