Pénz áll a házhoz a Magyar Telekomnál
A Makedonski Telekom AD – Skopje (MakTel) osztalékfizetésről döntött - adta hírül a tulajdonos Magyar Telekom.
Pénz áll a házhoz a Magyar Telekomnál
A Makedonski Telekom AD – Skopje (MakTel) osztalékfizetésről döntött - adta hírül a tulajdonos Magyar Telekom.
Jó hírt kapnak a Mol-részvényesek
Megszavazta 94,2 milliárd forint osztalék kifizetését a 2017-es eredmény után a Mol Nyrt. éves rendes közgyűlése csütörtökön, ennek megfelelően a részvényenkénti osztalék 127,50 forint - írja az MTI.
Osztalékot fizet a Rába Nyrt.
Az előző évi húsz forint után huszonhárom forint osztalékot fizet az idén a Rába Járműipari Holding Nyrt. részvényenként, miután a csütörtökön megtartott éves közgyűlésen a részvényesek elfogadták az erről szóló előterjesztést. A részvényesek döntése értelmében újabb három évre Pintér István vezérigazgatót választották meg az igazgatóság elnökének - írja az MTI.
Döntött a Magyar Telekom - ennyi osztalékot fizet a cég
A Magyar Telekom Nyrt. törzsrészvényenként 25 forintos osztalékot fizet a 2017-es eredménye után, erről döntött a társaság éves közgyűlése kedden Budapesten.
Javaslat az Elműnél: ennyit fizetnek a részvényekre
Az Elműnél részvényenként 1600, az Émásznál pedig részvényenként 1500 forintos osztalék kifizetésére tesz javaslatot az igazgatóság a cégek áprilisban esedékes közgyűlésén, ezt a két társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján tette közzé csütörtökön.