A Magyar Telekom 25 forint osztalékot fizet
A Magyar Telekom Nyrt. részvényenként 25 forint osztalékot fizet a 2018-as eredménye után, erről döntött a társaság éves közgyűlése - írja az MTI.
A Magyar Telekom 25 forint osztalékot fizet
A Magyar Telekom Nyrt. részvényenként 25 forint osztalékot fizet a 2018-as eredménye után, erről döntött a társaság éves közgyűlése - írja az MTI.
Kiderült, mekkora osztalékot fizet az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt
Az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. közgyűlése részvényenként 79 forint osztalékot szavazott meg hétfőn, elfogadva az igazgatóság javaslatát, mivel azonban a társaság birtokában lévő saját részvényekre eső osztalékot arányosan kiosztják a részvényesek között, várhatóan 81 forintot fizetnek ki részvényenként - tette közzé a társaság hétfőn, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
Ennyi osztalékot fizet az Elmű és az Émász
Az Elműnél 1600, az Émásznál pedig 1400 forintos osztalékra tesz javaslatot az igazgatóság - derül ki a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján pénteken közzétett közgyűlési előterjesztésekből.
Most sem fizetne osztalékot az Appeninn (frissítve)
Az ingatlanbefektetésekkel és vagyonkezeléssel foglalkozó Appeninn Vagyonkezelő Holding Nyrt. igazgatótanácsa azt javasolja a társaság április 23-ra összehívott közgyűlésének, hogy a társaság tavalyi 1,901 milliárd forint adózott eredményét helyezzék teljes egészében az eredménytartalékba - derül ki a cég Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján kedden közzétett közgyűlési előterjesztéseiből az MTI szerint.
Rengeteg pénz utalnak haza a Csehországból az ott dolgozó külföldi cégek
Mintegy 294 milliárd koronát (11,4 milliárd euró) utaltak haza tavaly Csehországból a részvényekért kifizetett osztalék formájában a külföldi befektetők. Ez 18 milliárd koronával több, mint 2017-ben – közölte a cseh jegybank kedden Prágában.