A Graphisoft Park is döntött az osztalékról
A Graphisoft Park SE Ingatlanfejlesztő Európai Részvénytársaság a törzsrészvényekre 126 forint, a dolgozói részvényekre pedig 42 forint osztalékot fizet részvényenként a 2018-as év után, erről döntött a társaság április 29-én megtartott éves rendes közgyűlése - írta az MTI.




