Győrfi Pál: Terjed ez a szokás a közösségi médiában és nagyon aggasztó
A tapasztalatok ismeretében megerősített szolgálattal, csak a fővárosban tíznél több mentőegységgel, a mentésirányítók számának növelésével készülünk – mondta el az Economxnak az Országos Mentőszolgálat szóvivője.




