Kiadták a riasztást, érkezik az év első hőhulláma
Oroszi Beatrix országos tisztifőorvos szombat éjféltől kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére.
A billegőket kell megnyerni, a lakosság harmada bizalmatlan
Magyarországon jelentősen csökkent az oltásokba vetett bizalom a pandémia után, ami ma is nehezíti a védőoltások elfogadottságát, mondta Oroszi Beatrix. A bizonytalanok aránya magas, és ők lehetnek a kulcs a bizalom helyreállításában.