Gránátokkal támadtak tüntetőkre az orosz erők Herszonban
Az ukrán kikötőváros lakói az oroszok ellen vonultak fel amikor a felvétel szerint gránátok robbantak a tüntetők sorai közt. Herszont még a hónap elején foglalták el az orosz csapatok, ez volt az első nagyobb település amit sikerrel bevettek és azóta is tartanak.




