BUX 139002.82 -0,21 %
OTP 45170 -0,29 %
header

orosz-ukrán

03.
28.
07:20

Az oroszok felgyújtották a csernobili erdőt, Kijev a körzet fegyvermentesítéséért kilincsel az ENSZ-nél

A napok óta megfékezhetetlen tűz nem csak a terület környékén élők és dolgozók vagy az erőművet elfoglaló orosz katonákra nézve lehet súlyosan veszélyes. Harci cselekmények helyett a sugárzó zónában el kellene oltani az erőtüzeket. Az ukrán miniszterelnök-helyettes az ENSZ közbelépését sürgeti - írta meg az MTI.

Szerző(k):
Szabó István M.