Schmidt Mária megvenné az Origót és a Heti Választ?
A Népszabadság szerint Schmidt Mária, a Terror Háza főigazgatója nemrégiben médiacéget alapított, és érdeklődik az Origo és a Simicska Lajos tulajdonában lévő Heti Válasz iránt is.
Schmidt Mária megvenné az Origót és a Heti Választ?
A Népszabadság szerint Schmidt Mária, a Terror Háza főigazgatója nemrégiben médiacéget alapított, és érdeklődik az Origo és a Simicska Lajos tulajdonában lévő Heti Válasz iránt is.
Megkezdődött az Origo értékesítése
Megkezdődött az Origo értékesítése, több hírportál értesülése szerint a cégvezetők hétfőn kora délután tartottak erről értekezletet.
Hamarosan új kézbe kerül az Origo?
A Magyar Telekom Nyrt. megválna média-portfóliójától, a távközlési társaság a napokban postázta ezzel kapcsolatos pályázati felhívását a potenciális vevőknek - tudta meg a Világgazdaság.
Összefog három nagy magyar online kiadó
Megalakult az ősszel bejelentett prémium kiadói platform, a Hungarian OmniPublisher Programmatic Exchange – számol be az Index.
Végül beadta a derekát Orbán
Március 17-én fogadja az Országházban Orbán Viktor miniszterelnök az új amerikai nagykövetet, Colleen Bellt – tudta meg az Origo.