Az Origo eladása is húzta a Telekomot
Többek között az Origo eladásának köszönhetően nagy javulásról tudott beszámolni a Magyar Telekom első negyedéves gyorsjelentésében, de enélkül is jók lettek a cég számai. Maradnak az idei tervek, a 15 forintos osztalék után jövőre jöhet a 25 forint.




