Szerepcsere: ezúttal a rendőrség kapott százezres bírságot
A Közbeszerzési Döntőbizottság 300 ezer forintra bírságolta az Országos Rendőr-főkapitányságot (ORFK) és megsemmisítette a kiszolgáló infrastruktúrára kiírt tendert lezáró döntését, valamint valamennyi, az ajánlatkérő által ezt követően hozott döntést.




