Megtévesztő traffipaxok állnak a magyar autópályák mellett - reagált a rendőrség
Egyáltalán nem működnek az autópályákon lévő régi, dobozos traffipaxok, ennek ellenére továbbra is kint hagyták őket és az előjelző táblák is a helyükön maradtak. A vezess.hu a rendőrséghez fordult az ügyben.




