Itt a vége: nem lesz újra miniszter Balog Zoltán
A miniszterséget nem akarom folytatni - mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az Origónak.
Itt a vége: nem lesz újra miniszter Balog Zoltán
A miniszterséget nem akarom folytatni - mondta Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az Origónak.
The Lancet: A magyarok az egészségükkel fizetnek az alulfinanszírozott egészségügyért
Hiába lenne lehetősége a növekvő gazdaság mellett a magyar kormánynak javítani az egészségügyön, nem teszi, a magyarok egészségügyi mutatói pedig katasztrofálisak - idézi a The Lancet cikkét a hvg.hu.
Nyugdíjpofonra készül a magyar kormány? - Nincs ok nyugalomra
Kormányzati tervek szerint a már dolgozó gyerek adójából juttatnának valamennyit az őt felnevelő szülőknek, de a nyugdíjra előtakarékoskodás terén is sürgős lépéseket szorgalmaznak. Az Azénpénzem.hu szerint nem véletlenül tartanak sokan attól, hogy ezek az elképzelések az állami ellátás várható visszaszorulását jelezhetik.
Nagy dicséretet kapott Orbán Németországból
A bizalom nagyon jelentős bizonyítékát kapta meg Orbán Viktor magyar kormányfő az ország lakosságától a parlamenti választáson, és ezt "jó demokrataként el kell fogadnunk" - mondta Wolfgang Schäuble, a német szövetségi parlament (Bundestag) elnöke egy vasárnapi német lapinterjúban.
Százezres tüntetésről beszélnek - még mindig vonul a tömeg
Nem sokkal este 19:45-kor a tömeg eleje már megérkezett az Erzsébet-hídhoz, de a legutolsó sorok még csak akkor hagyták el a Deák Ferenc teret.