Jó hírt kaptak az önkormányzati cégek a földgáz áráról
Kevesebb terhet róhatnak a távhőszolgáltatók az önkormányzati cégekre, miután az Energiaügyi Minisztérium meghallgatta az önkormányzati szövetségek kérését.
Jó hírt kaptak az önkormányzati cégek a földgáz áráról
Kevesebb terhet róhatnak a távhőszolgáltatók az önkormányzati cégekre, miután az Energiaügyi Minisztérium meghallgatta az önkormányzati szövetségek kérését.
25 százalékos béremelés helyett csak egy jókora pofont kapott a közszféra
Hiába kért 25 százalékos béremelést a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezete, a kormány egyelőre nem talál forrást a közszférában dolgozók idei béremelésére.
Piros tárcsát mutattak fel a Déli Körvasútnak
Újbuda önkormányzata bíróságon akadályozta meg, hogy megkezdődjön a Déli Körvasút építése.
Az Energiaügyi Minisztérium egyeztetésre hívta az önkormányzatokat, Gémesi György csak a sajtóból értesült
Hétfőn egyeztetésre hívta az Energiaügyi Minisztérium az önkormányzatokat, hogy közösen azonosítsák a helyi problémákat, melyeket az energiaválság okozott. Ennek a felhívásnak kezdett terjedni a híre, melyről Gémesi György, Gödöllő polgármestere elmondta, ugyan ő nem kapott meghívót az egyeztetésre, de hónapok óta egy energiastratégián dolgoznak és örül a kezdeményezésnek.
Tárgyalna az Energiaügyi Minisztérium a „helyzetről”
Szakmai párbeszédre hívják az önkormányzatokat, a helyi problémákat kívánják beazonosítani.