Nem szedhet útdíjat a fővárosi önkormányzat
Karácsony Gergely főpolgármester néhány napja arról írt, hogy a jövőben nem szabhatna ki az önkormányzat úthasználati díjat, hogy a teherforgalmat távol tartsa. A kormányhivatal szerint azonban ezt eddig sem tehette meg.




